Öğretmenlere videolu teşekkür

Öğretmenlere videolu teşekkür

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, pandemi sürecinde emeğini esirgemeden hizmet eden öğretmenlere teşekkürlerini sunduğu bir video klip çekti.

Koronavirüs nedeniyle yüz yüze eğitime ara verilmesinin üzerine uzaktan eğitimle öğrencilere ulaşan eğitimcilere teşekkürlerini sunan Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, öğretmenlerin emeklerini esirgemeden çalıştıklarına kefil olduklarını söyledi. Kayseri Lisesi’nden video klip çeken Başkan Tok, “Milli Mücadelemize sayısız şehitler veren, ülkemize çok sayıda siyasetçi, bürokrat, bilim insanı ve sanatçı kazandıran; şehrimizin en önemli değerlerinden biri olan Kayseri Lisesi’ndeyiz. Dünyamız artık bilgi çağı olarak adlandırılan süreç içerisinden geçmektedir.

Bu süreçte en kıymetli olan şey bilgi ve bunun dönüştürülebilmesidir. Bilgiye sahip olan, teknoloji üreten ve bir o kadar da diplomasisi sağlam temeller üzerinde oturan devletler dünyanın gidişatına yön vermektedir. Türkiye Cumhuriyeti’nin evlatları da ülkesinin ve milletinin gücü ve refahı için, kalkınmış, söz sahibi olan bir devletin varlığı için durmadan, yorulmadan çalışmak zorundadır. Dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de 2020 yılının Mart ayından itibaren etkisini gösteren Kovid-19 salgını eğitim-öğretim faaliyetlerini de etkileşmiştir. Eğitim yüz yüze olmasa da geleceği inşa eden, emeklerinin karşılığı asla ödenemeyecek olan; ülkemizin eğitim neferi, kıymetli öğretmenlerimizin bu süreçte de emek ve çabalarını esirgemeden samimiyetle çalıştıklarına her şekilde kefiliz. Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı olarak şahsım ve teşkilatım adına; kalemle mücadele veren eğitimcilerimizin yanlarında ve hizmetlerinde olduğumuzu buradan bir kez daha söyleyerek, saygı ve şükranlarımı sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

Kurumsal Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa Dön!