CHP’li Çetin Arık’ın ‘İşgalci Çiftçi’ye sahip çıkması hakkında

CHP’li Çetin Arık’ın ‘İşgalci Çiftçi’ye sahip çıkması hakkında

AK Parti Kayseri İl Başkan Yardımcısı Ramazan Bedir, geçen günlerde, kendisi hakkında Kayseri Valiliği tarafından, ‘işgalci’ olduğuna dair yazılı açıklama yapılan Ömer Dede’yi savunan CHP’li Çetin Arık’ı eleştirdi.

Bedir, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
“Devletin orman arazisinde açma yapmış, muhtarla işbirliği halinde yalan beyanlı bir dilekçe ile bu alana su aboneliği almış, kaçak yapı inşa etmiş ve bu arazi hakkında kendisine işgal ve faydalanma suçlarından kamu davası açılmış bir şahsa sahip çıkmak CHP zihniyetinin ne kadar içler acısı duruma geldiğinin göstergesidir.

Kayseri Valiliği, devletin ormanını talan eden işgalci hususunda gerekli araştırmaları yaparak konu hakkında kamuoyunu bilgilendirmiştir.
Buna rağmen CHP’li Çetin Arık’ın bu işgalci çiftçiyi ziyaret etmesi; HDP, PKK, DHKP-C ile işbirliği yapan; dün Gezi Parkı’nda, bugün Boğaziçi’nde terör eylemlerine sahip çıkan CHP yönetiminin Kayseri şubesi olduğunu açıkça göstermektedir.

Devletin orman arazisine çöken bir işgalciyi sosyal medyada “mağdur” olarak lanse edip algı çalışması başlatmayı alışkanlık haline getiren CHP zihniyeti artık bizi şaşırtmıyor.

Sayın Arık, tarih sizleri devletin arazisini birilerine peşkeş çekmenin derdine düşen, millet düşmanları olarak anacaktır.”

Kurumsal Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa Dön!