ERÜ’de “2. Kariyer Günleri” Etkinliği Düzenlendi

ERÜ’de “2. Kariyer Günleri” Etkinliği Düzenlendi

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından ‘2. Kariyer Günleri’ etkinliği düzenlendi.

Çevrimiçi olarak düzenlenen etkinliğe; Rektör Prof. Dr. Mustafa Çalış, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Faik Bilgili ile akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Faik Bilgili, düzenlenen etkinlik hakkında, “Kariyer günlerinin amacı öğrencilerimizde kariyer bilincini oluşturmak, öğrencilerimizin meslek seçimlerinde doğru karar vermelerini sağlamak, stajlarında öğrencilerimize rehberlik hizmeti oluşturmak. Hem lisans dönemlerinde hem de mezuniyet sonrasında iş sahasında en etkili bir şekilde birikimlerini kullanmalarını sağlamaktır.” şeklinde bilgi verdi.

Açılış konuşmasını yapan Rektör Prof. Dr. Mustafa Çalış da, göreve geldikleri günden bu yana öğrenci ve araştırma odaklı bir üniversite olmaya gayret gösterdiklerini belirterek etkinliği düzenleyenlere teşekkür etti.

İşletme Bölümü, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü, İktisat Bölümü, Uluslararası İlişkiler Bölümü, Maliye Bölümü oturumları ile devam eden “2. Kariyer Günleri” etkinliği, 28 Mayıs Cuma günü sona erecek. 

>>>>Kurumsal Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa Dön!