İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden KGC’ye ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden KGC’ye ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti (KGC)’ni ziyaret etti.

Koronavirüsten hayatını kaybeden Veli Altınkaya için başsağlığı dileklerinde bulunan Çandıroğlu, KGC’nin yeni başkanı Metin Kösedağ’a da yeni görevinde başarılar diledi. Çandıroğlu, “Basın, kamuoyu için de bizler için de çok önemli bir mecra. Bizlerin kamuoyunu bilgilendirme ve kendimizi anlatma konusunda sizlere ihtiyacımız var. Bu süreçte de iyi bir diyalogla kamuoyuna hizmet etmemizde yardımcı olacağınızı biliyoruz.” dedi.

“KAYSERİ’DE OKULLAR YÜZYÜZE EĞİTİME HAZIR”

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Çandıroğlu, Kayseri’deki tüm okulların yüzyüze eğitime hazır olduklarını belirterek, “Salgın sürecinin başından bu yana MEB olarak bu sürecin doğru yürütülmesi noktasında tüm desteğimizi ortaya koyduk. Okullarımızda da maske, temizlik malzemesi gibi tüm ihtiyaçlarımızı tamamladık. Yarın okullar açılıyor dense hiçbir eksiğimiz yok. Kayseri’de yüzyüze eğitime hazırız.” diye konuştu.

Milli eğitim camiasının basın için önemli bir paydaş olduğunu dile getiren KGC Başkanı Metin Kösedağ da, bundan sonraki süreçte dirsek temasının devam edeceğini belirtti. Kösedağ, ziyaretlerinden dolayı Çandıroğlu’na teşekkür etti.

>>>Haber Merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa Dön!