Yahyalı Belediye Meclisi toplandı

Yahyalı Belediye Meclisi toplandı

Yahyalı Belediye Meclisi, 2021 yılı Mayıs Ayı olağan meclis toplantısını yaptı. Belediye Başkanı Esat Öztürk başkanlığında belediye meclis salonunda toplanan mecliste 6 gündem maddesi görüşüldü.

Toplantıda belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere 2 adet sinek ilaçlama aracı alınması, Orta Anadolu Kalkınma Ajansına (ORAN) proje başvurusunda bulunulması gündem maddeleri görüşülerek oy birliği ile karar bağlandı. Mecliste, 2020 Mali Yılı Bütçe Kesin Hesap Cetvellerinin görüşülmesi, bazı mahallelerde imar planı değişikliği ve yapılması gündem maddeleri ise araştırılmak üzere ilgili komisyonlara sevk edildi.

Meclis toplantısında meclis üyelerinin bayramını kutlayan Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, “Geçmiş Ramazan Bayramımız mübarek olsun. Buradan Filistinli kardeşlerimize alçakça saldıran işgalci İsrail Devleti’ni kınıyorum. Şehit olan Filistinli kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yaralanan kardeşlerimize acil şifalar diliyorum. Filistin halkının her zaman yanındayız. Bu bayram sevdiklerimizden uzakta, evlerimizde, buruk bir bayram geçirdik. Rabbim tez zamanda Koronavirüs illetinden bizleri kurtarsın.” diye konuştu.

>>>>Kurumsal Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa Dön!